درمان چاقی و لاغری در طب هومیوپاتی
درمان_چاقی_و_لاغری درطب هومیوپاتیيكي از ويژگي‌های بسيار ارزنده شيوه درمانی هوميوپاتی، ريشه‌يابی و بررسی علل بيماری در بيمار است. در اين شيوه پزشک هومیوپات پيش ا

درمان چاقی و لاغری در طب هومیوپاتی

1396/10/29 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : homeopathy
درمان_چاقی_و_لاغری درطب هومیوپاتی

يكي از ويژگي‌های بسيار ارزنده شيوه درمانی هوميوپاتی، ريشه‌يابی و بررسی علل بيماری در بيمار است. در اين شيوه پزشک هومیوپات پيش از آن ‌كه به درمان بيمار بپردازد برای شناسايی دلايل جسمی ، روحی و ذهنی بروز بيماری در فرد اقدام می ‌كند. به اين ترتيب پس از شناسايی دليل بيماری و از بين بردن اختلال موجود در اندام‌های درونی بدن و ايجاد تعادل در جسم بيمار برای درمان او اقدام می ‌كند.
در سینا طب، دلایلی که باعث ایجاد چاقی یا لاغری شده برطرف می شوند و به این ترتیب مشکل فرد کنترل می شود. یکی از دلایل اصلی در چاقی کند شدن متابولیسم است که باعث تجمع چربی می شود که با روش های ویژه ای این مشکل رفع می شود. البته نمی توان تنها به این اقدام بسنده کرد و باید در کنار آن به فعالیت های فیزیکی و رژیم غذایی نیز توجه داشت. داروهای هومیوپاتی که همگی منشا طبیعی دارند، سریعتر عمل میکنند. کمک گرفتن از هومیوپاتی برای درمان چاقی و لاغری درصد موفقیت را بالاتر می برد و فرد نتایج بهتری از درمان می‌گیرد.
پزشک هوميوپات با تجويز داروهای طبیعی هومیوپاتی به تنظيم و بهبود عملكرد غده هيپوفيز، تيروئيد، تخمدان‌ها و ديگر هورمون‌های بدن می ‌پردازند. درسینا طب با كمك هوميوپاتی نه تنها میتوانید به خودتان در پيشگيری از بروز بيماری ‌ها كمك كنید بلكه می توانید به درمان بسياری از بيماری ‌ها مانند معضل چاقي و لاغری كه به ‌دليل اختلال در عملكرد غده‌های بدن و ميزان ترشح هورمون‌ها ايجاد می شود، بپردازید.
Miss_yadolahi سینا طبموضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ