s
درمان انواع بیماریها توسط هومیوپاتی
بیماری اعصاب و هومیوپاتی درمان میگرن و افسردگی با هومیوپاتی درمان بیماریهای زنان و نازایی با هومیوپاتی درمان بیماریهای پوستی و پسوریازیس با هومیوپاتی درمان بیماریهای گوارشی زخم معده عفونت معده با هومیوپاتی بیماریهای خودایمنی ام اس انواع آرتریت روماتویید با هومیوپاتی درمان چاقی و لاغری با هومیوپاتی

درمان انواع بیماریها توسط هومیوپاتی

1396/10/19 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : homeopathy


آشناسازی باطب هومیوپاتی


این روش درمانی حدودا 200 سال است که توسط پزشک نابغه در آلمان به نام پروفسور (ساموئل هانمن) کشف گردیده و در حال حاضر در اکثر کشورهای جهان مخصوصا کشورهای اروپایی به شدت گسترش یافته است.
منشاء داروهای این طب چیست❗️
در این طب تا کنون حدودا 4000 نوع دارو کشف شده که 70%  آن منشاء گیاهی و 20% مواد معدنی مانند روی و آهن و 10% آنها منابع حیوانی دارند .
داروها محلول در آب هستند و به علت رقت زیادی که دارند هیچ طعم و بوئی ندارند و به همین دلیل باعث شده این داروها , عارضه ای برای بیماران نداشته باشند .


درمان در طب هومیوپاتی چگونه 
اتفاق می افتد ❓
سلامتی از نظر هومیوپاتی به ذهنی پاک , احساسی آرام و جسمی سالم گفته میشود .بنابراین بیمار باید شرح حال کاملی از ناراحتی های ذهنی , احساسی , جسمی را ارائه دهد .


نحوه عملکرد داروها❓
داروهای هومیوپاتی شبیه واکسیناسیون عمل میکنند , به این صورت که علائمی خفیف و گذرا شبیه بیماری ایجاد کرده و باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی و قوای حیاتی فرد می شوند .لذا بیمار , بهبودی را با اصلاح عملکرد فیزیولوژی بدن , تجربه میکند .

موضوعات مرتبط با این مطلب :
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ